Kiermasz sadzonek leśnych i ozdobnych "Las bliżej nas" - 22-23.04

Dodana: 23 marca 2017
Zmodyfikowana: 7 kwietnia 2017

4812 To już piętnasta edycja kiermaszu sadzonek leśnych i ozdobnych "Las bliżej nas" organizowanego przez Leśny Zakład Usługowy „Lasbud” Sp. z o.o. w Zaściankach. Odbędzie się on w weekend : 22-23 kwietnia 2017 r. przy ul. Szosa Baranowicka 39, w godzinach 9-17. Tradycyjnie podczas kiermaszu kontynuowana będzie akcja „Drzewko za makulaturę”.

4813

Kiermasz Sadzonek Leśnych i Ozdobnych ma na celu promocję zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jak co roku nadleśnictwa zaprezentują ofertę sadzonek produkowanych w swoich szkółkach – będą to zarówno rośliny w doniczkach jak i, bardzo popularne wśród uczestników Kiermaszu, sadzonki z odkrytym systemem korzeniowym. Goście Kiermaszu mogą liczyć na wysoką jakość drzewek i krzewów oraz na fachowe doradztwo pracowników nadleśnictw. Uczestnicy Kiermaszu spotkają się z bogatą ofertą roślin ozdobnych, drzewek i krzewów owocowych, cebul, bylin oraz akcesoriów ogrodniczych.

Tradycyjnie podczas Kiermaszu kontynuowana będzie akcja „DRZEWKO ZA MAKULATURĘ”, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Białegostoku i okolic. Ta cykliczna inicjatywa ma na celu uświadomienie jak wiele można zrobić dla środowiska naturalnego przez podstawową segregację śmieci. Sadzonka wędrująca do osoby oddającej makulaturę jest z pewnością symbolem efektu, który można osiągnąć poprzez właściwą gospodarkę odpadami. Tym efektem jest zielone, zdrowe i zadbane ŚRODOWISKO NATURALNE.

Kiermasz organizowany jest pod patronatem m.in. Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, Burmistrza Supraśla i mediów regionalnych.

Więcej informacji (kliknij)