Wyniki konkursu plastycznego „Przedszkole marzeń. Grabówka 2018"

Dodana: 10 lutego 2018
Zmodyfikowana: 9 lutego 2018

6603 Trzy prace zostaną umieszczone w „kapsule czasu” i wmurowane w ścianę budującego się przedszkola samorządowego w Grabówce. Są to: praca Zofii Cerkownik z Niepublicznego Przedszkola Baśniowy Świat w Grabówce, rysunek Juli Dawidziuk z Sobolewa oraz praca zbiorowa dzieci z Niepublicznego Przedszkola Baśniowy Świat w Grabówce.  Zwyciężyły one w konkursie plastycznym „Przedszkole marzeń. Grabówka 2018” zorganizowanym przez Burmistrza Supraśla.

Na konkurs do Urzędu Miejskiego w Supraślu oraz filii w Zaściankach dostarczono czternaście wyjątkowych prac. Komisja konkursowa oceniała je pod kątem: samodzielności i techniki wykonania, oryginalności, pomysłowości i estetyki. Prace okazały się tak dobre, że jury postanowiło wyróżnić aż trzy z nich.

Najlepszą pracą okazał się barwny rysunek Zosi Cerkownik z Niepublicznego Przedszkola Baśniowy Świat w Grabówce. Drugie miejsce zajęła Jula Dawidziuk z Sobolewa - uczennica „zerówki”, która pokazała, że przedszkole to nie tylko budynek i jego wyposażenie, ale przede wszystkim dzieci, które są sercem tego miejsca.

Trzecie miejsce zajęła praca zbiorowa w wykonaniu podopiecznych Niepublicznego Przedszkola Baśniowy Świat w Grabówce: Zuzanny Bronejko, Mai Wojteckiej, Mai Drozdowskiej, Weroniki Ostapczuk, Marii Należytej, Moniki Matwiejuk, Dominiki Dąbrowskiej, Kuby Wojteckiego, Oskara Skiepko i Kamila Rożko.  Wyróżniła się ona przede wszystkim techniką wykonania, pomysłowością i oryginalnością.  

Laureaci  otrzymają nagrody rzeczowe, a ich prace zostaną umieszczone w „kapsule czasu” i wmurowane w ścianę budującego się przedszkola samorządowego w Grabówce, przy ul. Leszczynowej.

I miejsce - Zosia Cerkownik z Niepublicznego Przedszkola Baśniowy Świat w Grabówce
II miejsce - Jula Dawidziuk z Sobolewa
III miejsce - praca zbiorowa w wykoaniu dzieci z NP Baśniowy Świat w Grabówce