Aktualności w sektorze Edukacji

Nagrody za wymarzone przedszkole
17 listopada 2017
17 listopada 2017

6317 Dzieci z przedszkola w Ogrodniczkach wygrały konkurs plastyczny zorganizowany przez Lody Bonano. Zadaniem konkursowym było przygotowanie prac plastycznych ukazujących przedszkole moich marzeń. Spośród wszystkich nadesłanych prac okazało się, że to właśnie przedszkolaki z Ogrodniczek wykazały się największą wyobraźnią. W imieniu firmy mającej siedzibę w Zaściankach nagrody - zabawki wręczył pan Marcin Rogalski.

Magdalena Szymańska
Przedszkolaki na 100%
17 listopada 2017
17 listopada 2017

6312 Najmłodsze dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodniczkach mają swoje wielkie święto. Od dzisiaj można ich oficjalnie nazywać przedszkolakami.

Magdalena Szymańska
Wycieczka w nagrodę
16 listopada 2017
16 listopada 2017

6291 Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik i Stadionu PGE Narodowy to nagroda za zajęcie drugiego miejsca, jaka czekała na uczniów klasy VI w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodniczkach, którzy brali udział w konkursie  "Ukwiecamy gminę Supraśl" organizowanym przez Burmistrza Supraśla.

Magdalena Szymańska
Brawa i gratulacje
15 listopada 2017
15 listopada 2017

6286 Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Przełaju, który odbył się 5 listopada w Ogrodniczkach,  zgromadził na starcie wszystkie szkółki kolarskie i kluby działające w naszym regionie. Był on uzupełnieniem kalendarza startowego dla zawodników startujących w Pucharze Polski oraz okazją do skonfrontowania swoich sił na poziomie rangi województwa. Łącznie w wyścigach we wszystkich kategoriach wystartowało 70 zawodników.

Magdalena Szymańska
Kto ty jesteś? Polak mały!
14 listopada 2017
14 listopada 2017

6279 Wczesna edukacja patriotyczna jest szczególnie ważna. W przedszkolu z  o. Integracyjnymi w Supraślu już najmłodsze dzieci wiedzą co oznacza słowo patriotyzm. Poznają symbole narodowe, uczą się hymnu, poznają bliższe i dalsze środowisko oraz słuchają legend związanych z naszym krajem. W tym roku najstarsze przedszkolaki z grupy „Smerfy” wzięły czynny udział w uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Pod pomnikiem Orła Białego w Parku Saskim sześciolatki zaśpiewały pieśń patriotyczną pt: „Moja Ojczyzna”.

Magdalena Szymańska