Aktualności w dziale kultura

Terminarz wywozu odpadów segregowalnych
13 marca 2013
27 grudnia 2017

Harmonogram wywozu odpadów segregowalnych i zmieszanych na 2016 rok (kliknij)

OPŁATA ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać kwartalnie, w następujących terminach:

·         za I kwartał – do 15 marca

Magdalena Szymańska
Kolejne sukcesy i medale
20 grudnia 2017
20 grudnia 2017

6484 Końcówka 2017 roku dla zawodników sekcji karate Bushido Supraśl przynosi same dobre wiadomości. Po zdobyciu pięciu medali przez siedmiu supraskich zawodników stratujących w Międzynarodowym Gwiazdkowyk Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Olimpijskim WKF w Białymstoku kolejną dobrą informacją było założenie oficjalnego Klubu Karate Shotokan ,,Bushido”  Supraśl.

Magdalena Szymańska
W intencji zmarłych sportowców KS Supraślanka
22 sierpnia 2017
19 grudnia 2017

6464 20 sierpnia w kościele p.w. NMP Królowej Polski w Supraślu odbyła się msza święta w intencji zmarłych sportowców z Klubu Sportowego „Supraślanka”. Wzięli w niej udział rodziny sportowców, aktualni przedstawiciele klubu oraz osoby związane z klubem przed laty. Podczas mszy prezentowana była również książka „Supraśl gola” autorstwa Jerzego Górko przy współpracy z Jerzym Okurowskim.

Magdalena Szymańska
Kolejne sukcesy supraskich karateków
18 grudnia 2017
18 grudnia 2017

Dwa złote i dwa brązowe medale zdobyła supraska sekcja karate - Bushido Supraśl. To efekt XI Mikołajkowego Turnieju Karate Shotokan w Grajewie.

Magdalena Szymańska
„Porta Supraśla”
23 listopada 2017
23 listopada 2017

6353 Trzy lata żmudnej pracy, zbierania materiałów, rok w archiwum, godziny rozmów telefonicznych z absolwentami szkoły, kolegami i koleżankach „po fachu” ... Tak powstała książka pt. „Porta Supraśla” autorstwa prof. Stanisławy Łajewskiej-Szypluk. To kompendium supraskiej szkoły plastycznej,  połączone z przekrojem zmian, jakie działy się w Supraślu i na Podlasiu w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Promocja książki odbyła się 24 września br. nigdzie indziej niż w Pałacu Buchholtzów w Supraślu. W spotkaniu licznie udział wzięli absolwenci, uczniowie i nauczyciele oraz przyjaciele szkoły. W ciepłej i serdecznej atmosferze z nutą sentymentu i humoru została zaprezentowana książka, nad którą autorka pracowała trzy lata, choć jej głównemu tematowi – liceum plastycznemu - poświęciła zdecydowaną większość swojego życia.

Magdalena Szymańska