Odbiór odpadów wielkogabarytowych od 11 do 28 maja 2020 r.

Od 11  do 28 maja 2020 na terenie gminy Supraśl, zgodnie z harmonogramem, odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych, opon od samochodów osobowych i jednośladów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 

WYSTAWIAMY:

  • meble, dywany, materace, duże zabawki, wózki dziecięce, rowery, itp.
  • opony od samochodów osobowych i jednośladów,
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. lodówki, pralki, kuchenki gazowe i mikrofalowe, telewizory, monitory, radioodbiorniki, komputery, laptopy, drukarki, telefony, elektronarzędzia, itp.).

 

NIE WYSTAWIAMY:

  • materiałów budowlanych i rozbiórkowych ( np. gruzu, okien, drzwi, ceramiki sanitarnej, papy, itp.),
  • odpadów wielkogabarytowych i opon wytworzonych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, w tym rolniczej (np. opony od maszyn rolniczych, ciągników, części od urządzeń rolniczych),
  • żadnych części i elementów samochodowych (poza oponami od samochodów osobowych i jednośladów),
  • starej odzieży,
  • odpadów, które powinny być umieszczone w pojemnikach i workach na odpady zmieszane lub segregowane,
  • ziemi, popiołu, odpadów ogrodowych.

Odpady przeznaczone do odbioru należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu podanym w harmonogramie do godz. 6:00.


Zbiórka odpadów zacznie się od godz. 6:00 (nie wiemy ile odpadów wystawią mieszkańcy, więc zbiórka może trwać więcej niż jeden dzień).


Nie będą zabierane odpady ustawione w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego te odpady oraz wystawione już po przejechaniu tego samochodu przez daną ulicę/miejscowość.

 

Harmonogram:

dzień

miejscowość

11 maja

Grabówka: Agrestowa, Aloesowa, Ananasowa, Barwinkowa, Berberysowa, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Cynamonowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Głogowa, Goryczkowa, Goździkowa, Hebanowa, Imbirowa, Jeżynowa, Konwaliowa, Koperkowa, Korzenna, Laurowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna Polana, Liliowa, Lukrecjowa, Łopianowa, Macierzankowa, Magnoliowa, Mahoniowa, Malinowa, Miętowa, Mniszkowa, Nagietkowa, Rozmarynowa, Sekwojowa, Sportowa, Szałwiowa, Szosa Baranowicka, Szosa Supraska, Świerkowa, Waniliowa, Wypoczynkowa, Zielarska; Majówka

12 maja

Grabówka: Amerykańska, Berlińska, Brukselska, Ciołkowskiego, Dębowa, Dolna, Europejska, Graniczna, Jałowcowa, Klonowa, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Madrycka, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mokra, Morelowa, Myśliwska, Ottawska, Palmowa, Panamska, Poziomkowa, Praska, Prosta, Różana, Sadowa, Szczęśliwa, Wąska, Wiedeńska, Wiśniowa, Wspólna, Wysoka, posesje bez nazwy ulicy

13 maja

Grabówka: Białostocka, Brazylijska, Helsińska, Hiszpańska, Indyjska, Jodłowa, Londyńska, Meksykańska, Oliwkowa, Orzechowa, Paryska, Portugalska, Rzymska,   Waszyngtońska;

Sobolewo: Bobrowa, Bociania, Borsucza, Gronostajowa, Kanarkowa, Kormoranów, Królicza, Krucza, Lisia, Łosia, Niedźwiedzia, Przepiórcza, Rysia, Sarnia, Sobolewska, Sójki, Szosa Baranowicka, Szpacza, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Żabia, Żółwia, Żubrów, posesje bez nazwy ulicy

14 maja

Sobolewo: Bobrowska, Gruszkowa, Henrykowska, Jabłoniowa, Jagodowa, Jelenia, Kamionkowska, Kryształowa, Łagodna, Millenium, Miła, Ogrodowa, Owocowa, Podlaska, Podleśna, Pogodna, Rybacka, Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Śliwkowa, Tęczowa, Truskawkowa, Wesoła, Wiejska, Zaciszna

18 maja

Zaścianki: Adeńska, Afrykańska, Akacjowa, Bajeczna, Baśniowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dakarska, Dolna,   Egipska, Graniczna, Grecka, Kairska, Kasztanowa, Letnia, Lipowa, Majowa, Modrzewiowa, Pogodna, Polna, Produkcyjna, Słoneczna, Sosnowa, Topolowa, Wenecka, Wesoła, Wiosenna;

Grabówka: Górna, Zielony Zakątek

19 maja

Zaścianki: Bałtycka, Bosmańska, Górka Tomka, Jacka Soplicy, Kasztelańska, Konrada, Marcina, Morska, Pana Tadeusza, Rejtana, Rybacka, Szklarniana, Szlachecka, Szosa Baranowicka, Usługowa, Wojskiego, Zaścianki, Ziemiańska

20 maja

Karakule, Ogrodniczki

21 maja

Henrykowo, Sowlany, Ciasne

25 maja

Supraśl: 11 Listopada, 3 Maja, Bójnowskiego, Butkiewicza i Ulmana, Cieliczańska, Klasztorna, Klonowa, Konarskiego, Krasny Las, Mareckiego, Modrzewiowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Piaskowa, Posterunkowa, Rymarka, Sławińskiego, Świerkowa, Topolowa, Uroczysko Pustelnia, Zielona

26 maja

Supraśl: Brzozówka, Cegielniana, Chodakowskiego, Chodkiewicza, Dolna, Dublaka, Konopnickiej, Ojców Bazylianów, Osiedle Robotnicze, pl. T. Kościuszki, Sidorowicza, Słowackiego, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Wróblewskiego, Zacherta, Żwirki i Wigury

27 maja

Supraśl: Al. Niepodległości, Białostocka, Grzybowa, Kodeksu Supraskiego, Leśna, Letniskowa, Lewitówka, Kościelna, Majowa, Nowa, Orla, Piłsudskiego, Podleśna, Podsupraśl, Sarnia, Sosnowa, Sowia, Tartaczna, Wczasowa, Wiewiórcza, Wróbla, Źródlana, Żurawia; Dębowik Kolonia

28 maja

Cieliczanka, Jałówka, Kopna Góra, Kozły Kolonia, Krasne, Krasny Las, Łaźnie, Międzyrzecze, Podjałówka, Podłaźnie, Podsokołda, Sadowy Stok, Sokołda, Surażkowo, Turo Kol., Woronicze, Zacisze, Zdroje Kol., Zielona

 

lupe logo

 

Kalendarium

 Maj 2020 
PnWtŚrCzPtSoN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sesja Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.