Komunikaty

Komunikat - Karta Seniora
25 maja 2016
25 maja 2016

Szanowni Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Supraślu pracuje nad wdrożeniem programu Karty Seniora. W ramach przygotowań niezbędny jest zakup kart elektronicznych oraz  oprogramowania koniecznego do prawidłowej weryfikacji  i ewidencji przejazdów w poszczególnych przedsiębiorstwach przewozowych, które będą honorować Kartę Seniora.

Magdalena Szymańska
Ruszył nabór na bezpłatne szkolenia zawodowe: spawacz, operator obrabiarek CNC, pomoc kuchenna
18 maja 2016
24 maja 2016

Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku zapraszają do udziału w projekcie „TAK dla pracy – kompleksowa aktywizacja zawodowa pozostających bez zatrudnienia mieszkańców i mieszkanek powiatów białostockiego, sokólskiego i m. Białystok”.

Magdalena Szymańska
Zapraszamy na bezpłatne masaże
4 maja 2016
24 maja 2016

Od dnia 9 maja 2016 r. rusza bezpłatny program masaży leczniczych, z którego mogą korzystać nieodpłatnie wszyscy  mieszkańcy Gminy Supraśl. Program realizowany będzie 4035 przez Gminę Supraśl we współpracy z Caritas Archidiecezji Białostockiej  oraz Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Masaże wykonywać będą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących pod nadzorem instruktora.

Magdalena Szymańska
Wyniki ankiet dotyczących utwardzania dróg gminnych w gminie Supraśl
10 maja 2016
19 maja 2016

W nawiązaniu do ankiet składanych przez mieszkańców gminy Supraśl dotyczących utwardzania dróg gminnych przedstawiamy wyniki konsultacji w sołectwach: Grabówka, Zaścianki, Sobolewo, Ciasne, Henrykowo, Ogrodniczki, Karakule, Sowlany.

Magdalena Szymańska
Zapraszamy na szkolenie LGD
10 maja 2016
18 maja 2016
Magdalena Szymańska