Referaty Urzędu Miejskiego

Dodana: 1 maja 2011
Zmodyfikowana: 15 marca 2017

Kancelaria ogólna / Punkt Obsługi Interesanta

Monika Bielińska
um@suprasl.pl

(85) 713 27 01

przy głównym wejściu

Sekretariat Burmistrza  - I piętro

Ewa Marzanna Lisowska
um@suprasl.pl

(85) 713 27 00

pok. nr 24

Zastępca Burmistrza

Marek Szutko

marek.szutko@suprasl.pl

(85) 713 27 37

pok. nr 7A



 

Referat ds. projektów UE oraz Uzdrowiska Supraśl

Główny Specjalista

Marek Skrypko

(85) 713 27 35

pok. nr 21 b

Inspektor

Anna Kuczyńska

(85) 713 27 35

pok. nr 21 b

Inspektor

Elżbieta Wasilewska

(85) 713 27 35

pok. nr 21 b

Inspektor

Mariusz E. Żygieło

(85) 713 27 26

pok. nr 10

Zamówienia publiczne

Monika Kropiewnicka

(85)713 27 29

pok. nr 12

Referat Organizacyjny

Sekretarz Gminy

Mariusz Żukowski

(85) 713 27 16

pok. nr 22

Działalność gospodarcza

Luiza Brajczewska

(85) 713 27 32

pok. nr 3

Oświata, stypendia szkolne



pok. nr 3

Promocja, fundusz sołecki, turystyka, kultura, strona www

Magdalena A. Szymańska-Smarżewska

(85) 713 27 35

pok. nr 21b

Archiwum

Adam Zabłocki

(85) 713 27 35

pok. nr 21b

Obsługa Rady

Marian Brajczewski

(85) 713 27 38

pok. nr 21a

Informatyk

Przemek Banaszek

(85) 713 27 38

pok. nr 21a

 

Referat Gospodarki Odpadami

Kierownik

Izabela Sokołowska

(85) 713 27 07

pok. nr 2

Ewidencja i naliczanie opłat

Agnieszka Puciłowska

(85) 713 27 05

pok. nr 2

Ewidencja i naliczanie opłat

Tomasz Kmiecik

(85) 713 27 05

pok. nr 2

Referat Finansowo-Budżetowy

Skarbnik - zadania

Lucyna Majewska

 

(85) 713 27 08

pok. nr 4

Księgowość budżetowa

Renata Makosz

(85) 713 27 09

pok. nr 5

Księgowość budżetowa

Dorota Racewicz

(85) 713 27 09

pok. nr 5

Księgowość podatkowa

Księgowość podatkowa

Środki trwałe

Iwona Bogucka

Agnieszka Iwanowska

Agnieszka Tołwińska

 (85) 713 27 13

 (85) 713 27 12

 

(85) 713 27 10

pok. nr 6

Płace

Katarzyna Janowska

(85) 713 27 10

pok. nr 6

Podatki

Barbara Sosnowska

Edyta Biełaga

(85) 713 27 15

 
(85) 713 27 14

pok. nr 6

 

Referat Inwestycji

Kierownik Referatu Inwestycji

Walerian Anisimowicz

 

(85) 713 27 24


pok. nr 9

Zastępca Kierownika RI

Przetargi

Ewa Kiljańczyk

(85) 713 27 25

pok. nr 10

Drogi

Paweł Czerniawski

(85) 713 27 21

pok. nr 8

Ochrona środowiska

Jadwiga Dorota Borecka

(85) 713 27 22

pok. nr 8

Architekci gminy/Warunki zabudowy i decyzje lokalizacyjne

Agata Bielska

(85) 713 27 23

Przyjęcia interesantów po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

pok. nr 8a

Budownictwo/ Warunki zabudowy

Anna Jamróz

(85) 713 27 21

pok. nr 8

Justyna Siemiacka

(85) 713 27 26

pok. nr 10

 

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Kierownik Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Iwona Ogłuszka

 

(85) 713 27 04


pok. nr 11

Geodezja

Sławomir Grabowski

(85) 713 27 06

pok. nr 11

Dzierżawa i sprzedaż nieruchomości

Opłata adiacencja i renta planistyczna

Jakub Zwaliński




(85) 713 27 29

pok. nr 12

 

Referat Spraw Obywatelskich

Kierownik USC

 

Zastępca Kierownika USC
Ewidencja ludności, dowody osobiste

Robert Wojciech Chebdzyński

Magdalena Wojna

(85) 713 27 27


(85) 713 27 27
(85) 713 27 28

pok. nr 1

 

Gminne Centrum Reagowania

Obrona Cywilna

Sprawy Wojskowe

Centrum Reagowania Kryzysowego

Jan Czerwiński

 

Jan Doroszkiewicz

(85) 713 27 31

 

(85) 713 27 30

pok. nr 13

Filia w Zaściankach

Oświata, stypendia szkolne -  Anna Kalinowska - Chraniuk (85) 733 38 40 w. 4