Przedszkole Samorządowe w Grabówce z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy zorganizowało akcję społeczną "Pocztówka wielkanocna".

Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...
Jan Paweł II

akcja pocztowka 01W akcji wzięły udział dzieci i ich rodziny z placówek z Gminy Supraśl. Honorowym patronatem został Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski. Akcja miała na celu uwrażliwić najmłodsze pokolenie na szacunek oraz pamięć o osobach starszych, a także na potrzebę pomocy w obecnym trudnym czasie. Zainteresowanie akcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy około 100 kartek świątecznych. Każda z wykonanych pocztówek była piękna, inna, wyjątkowa. Organizatorzy przygotowali oraz wkleili do środka piękne świąteczne życzenia, które będą źródłem siły do dalszego życia, radością oraz nadzieją i optymizmem, gdyż to właśnie w tym okresie jest potrzebne wszystkim seniorom w naszej gminie. Pocztówki wielkanocne zostały przekazane Radzie Seniorów w Gminie Supraśl oraz podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Zaściankach. Była to pierwsza taka akcja prowadzona na terenie naszej gminy, ale z pewnością nie ostatnia.

Dziękujemy za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują wsparcia oraz za bezinteresowną chęć czynienia dobra.

Opracowała Anna Czyżewska

 

 akcja pocztowka 02  akcja pocztowka 03

Kalendarium

 Grudzień 2023 
PnWtŚrCzPtSoN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.