Jest już dostępny Poradnik Wyborcy 2023

5 września 2023 / Urząd Miejski
Przypominamy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda zarządził wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 15 października 2023 r.

Obwieszczenie Burmistrza Supraśla - Wybory 2023

8 września 2023 / Urząd Miejski
Informacje o granicach obwodów głosowania, adresach siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych oraz o głosowaniu korespondencyjnym

„Czternasta emerytura” dla emerytów i rencistów KRUS

30 sierpnia 2023 / Urząd Miejski

Dyrektor Odziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku Jacek Jarmołowicz informuje,że

Płatność dla małych gospodarstw

29 sierpnia 2023 / Urząd Miejski

Do 31 sierpnia tego roku rolnicy prowadzący małe gospodarstwa (do 5ha użytków rolnych)

Burmistrz Supraśla na Kongresie Uzdrowisk Polskich

20 września 2023 / Urząd Miejski

W Polanicy-Zdrój trwa XXIX Kongres Uzdrowisk Polskich. Tegoroczne hasło brzmi „Uzdrowiska jako polski, markowy produkt narodowy”. W wydarzeniu udział bierze Burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski oraz Sekretarz Gminy Supraśl Mariusz Żukowski. Obrady są poświęcone między innymi tematyce związanej z wyzwaniom i możliwościom rozwoju turystyki zdrowotnej w czasach niepewności, oraz współczenej roli uzdrowisk w rozwoju miejscowości, regionu i kraju.

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

20 września 2023 / Urząd Miejski

W związku z prowadzonymi pracami projektowymi dla zadania "Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 676 w zakresie budowy drogi dla rowerów na odcinku Supraśl-Krynki”. Inwestor Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku wraz z Pracownią Projektową KOMI zapraszają na konsultacje społeczne,

Strażacy z OSP Supraśl wbiegli na najwyższy budynek Unii Europejskiej

20 września 2023 / Urząd Miejski

W sobotę 16 września - dwóch strażaków z jednostki OSP Supraśl: Daniel Grecki i Piotr Ejsmont wzięło udział w zawodach sportowych Wbiegnij na Varso Tower w Warszawie. Uczestnicy zawodów mieli okazję zmierzyć się ze schodami obecnie najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Do pokonania były 53 piętra.

Więcej

Festyn rodzinny w Grabówce

19 czerwca 2023 / Kultura i Sport

15 czerwca 2023r. odbył się Festyn Rodzinny na boisku w Grabówce, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Grabówce. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.

Damian Bykowski znowu na podium w Mistrzostwach Polski

25 kwietnia 2023 / Kultura i Sport

W miniony weekend odbyła się kolejna runda Mistrzostw Polski w Cross Country. Po dwóch dniach zmagań w ciężkich warunkach reprezentant naszej Gminy - Damian Bykowski, po raz kolejny stanął na podium najwyższej klasy Sernior. Przed zawodnikiem jeszcze 3 eliminacje, a kolejna już pod koniec majówki we Wrocławiu. Trzymamy kciuki. 

Adam Nikitiuk z rekordem Polski

17 marca 2023 / Kultura i Sport

W Ogólnopolskiej Halowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich, mieszkaniec Supraśla Adam Niktiuk w klasyfikacji indywidualnej zdobył pierwsze miejsce w kategorii do lat 16. Ponadto ustanowił on nowy, nieoficjalny rekord Polski na w konkurencji odległość spinningowa jednoręczna ciężarkiem 2 g. Pobił on poprzedni rekord o ponad 1,5 metra. Gratulujemy!

Foto: pzw.org.pl

Więcej

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023 / Edukacja

W szkołach w Gminie Supraśl oficjalnie zakończył się dziś rok szkolny. Uroczystości odbyły się w Szkole Podstawowej im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu, Szkole Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodniczkach.

Seniorze zadzwoń do dzielnicowego. Nie daj się oszukać

27 października 2022 / Edukacja

Program profilaktyczny "Świadomy Senior=Bezpieczny Senior". Projekt realizowany jest między innymi przez Komendę Miejską Policji w Białymstoku 

"Poznaj Polskę" w szkole w Sobolewie

11 października 2022 / Edukacja

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”  po raz drugi w Szkole Podstawowej w Sobolewie w 2022 roku. 

Więcej

OnkoRun - Lecę na 5-lecie!

8 sierpnia 2023 / Uzdrowisko i Turystyka

Już 16 września w Supraślu odbędzie się piąta edycja biegu OnkoRun skierowana do wszystkich, którzy zostali dotknięci chorobą onkologiczną, a także ich przyjaciół, rodziny i wszystkich, którzy swoim udziałem okazują solidarność i wsparcie. Bieg ma charakter charytatywny, biorą w nim udział także dzieci. Bieg odbędzie się na dystansach: 2.5km, 5km oraz 10 kilometrów.

Komunikat policji do właścicieli czworonogów

6 września 2023 / Uzdrowisko i Turystyka

W ostatnim czasie często jesteśmy informowani o psach, które biegają luzem po drogach i polach. Psy nie tylko nie są na smyczach, ale pozostają bez jakiegokolwiek nadzoru. Jednym z wielu obowiązków właściciela czworonogów jest obowiązek odpowiedniego pilnowania swoich psów i sprawowania nad nimi właściwej kontroli. Przypominamy, że zwierzę biegać luzem może tylko w miejscach wyznaczonych, np. na wybiegach czy w takich, w których nie stanowią zagrożenia dla ludzi, innych zwierząt oraz samych siebie.

Badania ankietowe w gospodarstwach domowych

4 września 2023 / Uzdrowisko i Turystyka

W wyniku realizowanych przez statystykę publiczną badań ankietowych uzyskujemy szereg informacji o mieszkańcach naszego województwa i ich warunkach życia. Dzięki badaniu budżetów gospodarstw domowych, w którym co roku bierze udział ok. 1,2 tys. gospodarstw domowych z województwa podlaskiego, wiemy na przykład, że w 2022 r.:

Więcej

Konkurs „Lokalne Ekopraktyki”

11 sierpnia 2023 / Środowisko

Konkurs „Lokalne Ekopraktyki” skierowany jest do organizacji działających w gminach wiejskich i miejsko-wiejskich. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych inicjatyw ekologicznych (zrealizowanych na przestrzeni przynajmniej ostatniego roku, licząc od daty ogłoszenia konkursu), przez organizacje lokalne.

Ograniczmy zużycie wody

1 czerwca 2023 / Środowisko

Zwracamy się ponownie do wszystkich mieszkańców Gminy Supraśl korzystających z ujęcia wody pitnej z Grabówki o czasowe wstrzymanie się z podlewaniem trawników, sadów ogródków, basenów rekreacyjnych, mycia samochodów itp. z uwagi na niedobory wody pitnej na niektórych odcinkach sieci wodociągowej. Sytuacja ta powoduje, że w niektórych domach nie ma odpowiedniego ciśnienia wody w kranach. Jednocześnie Gmina Supraśl informuje, że dokłada wszelkich starań, aby poprzez rozwiązania techniczne usunąć zaistniały problem. O szczegółach poinformujemy w kolejnych komunikatach. Prosimy o zrozumienie i o dostosowanie się do potrzeb Tych mieszkańców, którzy zgłosili się do nas z prośbą o przekazanie niniejszego komunikatu. 

Więcej

Materiały edukacyjne dotyczące postępowania w sytuacji połknięcia przez dziecka ciała obcego

26 czerwca 2023 / Zdrowie

Poniżej znajdziecie Państwo poradnik dotyczący postępowania w przypadku połknięcia przez dziecko ciała obcego. Można się z niego dowiedzieć: które przedmioty są szczególnie groźne, jak rozpoznać, że dziecko coś połknęło oraz co można zrobić by uniknąć takich sytuacji? KLIKNIJ TU, ABY PRZECZYTAĆ PORADNIK

Bezpłatna mammografia

24 kwietnia 2023 / Zdrowie

Umów się na badanie pod numerem telefonu 42 254 64 17. Więcej informacji na poniższym plakacie

Badania w mobilnej pracowni LUX MED

20 kwietnia 2023 / Zdrowie

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego. Zadbajmy o zdrowie na wiosnę. Dla siebie, dla bliskich. Zróbmy profilaktyczną mammografię.

Więcej

Kalendarium

 Wrzesień 2023 
PnWtŚrCzPtSoN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.