Wielkanocne przygotowania w supraskim rozpoczęły się na dwa tygodnie przed świętami. Tym razem do prac dołączyli rodzeństwo, rodzice i dziadkowie.

Frekwencja w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu, na popołudniowym spotkaniu wielkanocnym, we czwartek 22 marca była bardzo wysoka. Wśród zaproszonych gości przedszkole odwiedzili w tym dniu, oprócz rodziców, dziadkowie i rodzeństwo dzieci.

Na wstępie odbyły się występy dzieci poszczególnych grup. Każda grupa przedstawiła ciekawą wielkanocną aranżację muzyczną, połączoną ze śpiewem i ruchem. Dzieci świetnie odegrały swoje role a zaproszeni goście byli niezwykle zadowoleni.

Następnym punktem spotkania były stanowiska plastyczne przygotowane przez nauczycieli, w których można było wykazać się, tworząc atrakcyjne ozdoby wielkanocne. Każdy mógł wybrać coś ciekawego dla siebie. Wykonać można było ozdoby z różnorodnego materiału, np.: wóz z okrągłego drewienka, pisanki oklejane kolorową bibułką, pisanki z kolorowych wstążek, kurki z papieru welurowego, figurki z masy porcelanowej, kurczaki balonowe czy palmy wielkanocne. Wszyscy zabrali się dzielnie do pracy! Powstały ciekawe ozdoby na wielkanocny stół.

Tego popołudnia każdy wyszedł z przedszkola przepełniony radością i oczekiwaniem na nadchodzące Święta Wielkanocne.

 

Kalendarium

 Maj 2024 
PnWtŚrCzPtSoN
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.