15 czerwca 2023r. odbył się Festyn Rodzinny na boisku w Grabówce, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Grabówce. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.

Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie... Duże zainteresowanie i emocje wywołały tematyczne stoiska zorganizowane przez pracowników przedszkola, do których ustawiały się długie kolejki. Równie dużą atrakcją dla dzieci był pokaz umiejętności psów do zadań specjalnych, które przyjechały w policyjnym radiowozie oraz wóz strażacki. Niekończąca się kolejka czekała do dmuchanych zabawek. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy, tatusiów i babcie oraz stoisko gastronomiczne, gdzie królowały babka ziemniaczana, smalczyk i kiełbaski, a dopełnieniem były małosolne ogórki. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową i popcornem, który na bieżąco produkował się w specjalnej maszynie. 

Podczas festynu dzieci reprezentowały poznane na zajęciach „Wingee” układy taneczne. Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić wolny czas.

Festyn cieszył się ogromną popularnością, całe rodziny były pod dużym wrażeniem tak wspaniałej organizacji. To z pewnością nie jest ostatnia taka uroczystość.

Tekst: Anna Czyżewska, foto: Beata Palewska

Kalendarium

 Lipiec 2024 
PnWtŚrCzPtSoN
1234
293031    

Nadchodzące wydarzenia

Festiwa sztuki teatralnej...

lipiec
piątek
5
Festiwal "Między wierszami" w Supraślu to wydarzenie, które łączy w sobie różne dziedziny...

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.