Od 17 maja mieszkańcy Ogrodniczek, Karakul i Ciasnego mogą cieszyć się nową Stacją Uzdatniania Wody. 

- Pragnę podziękować całej tutejszej społeczności, która w głosowaniu na Budżet Obywatelski zgodnie poparła ten bardzo ważny projekt. Władze gminy mają wówczas łatwość w podejmowaniu decyzji w planowaniu inwestycji, bo wiedzą, że jeżeli mieszkańcy coś wybrali, to jest to im potrzebne. Wpisujemy wtedy taką inwestycję w budżet i bez swarów i kłótni ją realizujemy. Dziękuję również za cierpliwość jaką okazali, bo wiem, że podczas prac budowlanych niejednokrotnie musieli zmagać się z niedoborami wody. Myślę jednak, że było warto trochę się pomęczyć, aby dzisiaj móc cieszyć się z nowoczesnej Stacji Uzdatniania Wody. Wyrazy podziękowania składam radnemu Danielowi Sadowskiemu, który czuwał nad jej powstaniem oraz sołtysom i pracownikom urzędu - powiedział Burmistrz Radosław Dobrowolski.

Nowo wybudowana stacja zajęła trzecie miejsce w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego na 2019 r. zdobywając 902 głosy. Wykonawcą inwestycji była firma Rosmosis. Koszt całej budowy wyniósł 1.694.313,04 zł.

- Woda jest niezbędna do życia. Cieszę się, że od tej pory będzie miała lepsze parametry i nie zabraknie jej w żadnym gospodarstwie domowym - podsumował swe wystąpienie Radosław Dobrowolski, przecinając symboliczną wstęgę. 

IMG 0352

IMG 0362

Wstęgę przecina Artur Wawrzyniak z firmy Rosmosis - wykonawcy inwestycji

IMG 0371

20190509 085951

AZ

Kalendarium

 Lipiec 2024 
PnWtŚrCzPtSoN
1234
293031    

Nadchodzące wydarzenia

Festiwa sztuki teatralnej...

lipiec
piątek
5
Festiwal "Między wierszami" w Supraślu to wydarzenie, które łączy w sobie różne dziedziny...

III Światowe mistrzostwa ...

sierpień
sobota
3

14:00

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.