Filip Świtecki na zawodach w Inowrocławiu dnia 17-19 sierpnia zdobył II miejsce w trójbój spinningowy na 66 indywidualnych mistrzostwach Polski.

W dniach 29/07 i 11/08 odbył się szósty obóz szkoleniowo wędkarski BERDO w Myczkowcach nad jeziorem Myczkowieckim w Bieszczadach gdzie Filip Świtecki zajął 1 miejsce w klasyfikacji Ogólnopolskiej Młodzieżowego Obozu Wędkarskiego kategorii 14 Lat BEDRO 2018. Szymon Protasewicz zajął III miejsce w zawodach rzutowych kategorii lat 14.

Był to trzeci wyjazd tego rodzaju dla naszych zawodników. Chwalili się przygodą. Był to wyjazd pomocny, w pięknym miejscu i pożyteczne w doświadczeniu i przygotowaniu do następnych konkursów i mistrzostw. Szymon startuje tez w konkursach biegających a Filip w konkursach narciarskich.

- Jesteśmy dumni z naszych zawodników którzy też promują nasze miasto- powiedział Burmistrz Suraśla, który osobiście pogratulował zawodnikom oraz życzył dalszych sukcesów.