To właśnie dziś Alicja i Hubert z Zaścianek jako pierwsi przekroczyli próg Samorządowego Przedszkola w Grabówce.

Zapewne nie jedna osoba zastanawia się teraz jakiego przedszkola? Otóż tak: samorządowego.

Pomimo opóźnień w budowie przedszkola przy ulicy Leszczynowej w Grabówce Burmistrz Supraśla zabezpieczył środki finansowe w budżecie Gminy Supraśl oraz podjął stosowne kroki zapewniając opiekę dla dzieci zakwalifikowanych do przedszkola samorządowego w przygotowanych na przyjęcie nowych przedszkolaków w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sobolewie oraz w pomieszczeniach byłego Niepublicznego Przedszkola „Smerfy” przy ul. Szosa Baranowicka 94, które od dziś pełni rolę przedszkola samorządowego.

Pierwsze przedszkolaki, które z samego rana przybyły do przedszkola: Alicja i Hubert otrzymały specjalny dyplom oraz upominek. Na Śniadanko dzieci zjadły pyszne kanapeczki, a na obiadek spaghetti.

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i uśmiechu. Nie zabrakło też gości. Burmistrz Supraśla - Radosław Dobrowolski osobiście przywitał dzieci i personel przedszkolny w nowym miejscu.

Pojawiały się także okolicznościowe łzy, jak to bywa u przedszkolaków, zwłaszcza tych najmłodszych. Jutro kolejny dzień przygód. Powodzenia!

 

 

 

Kalendarium

 Lipiec 2024 
PnWtŚrCzPtSoN
1234
293031    

Nadchodzące wydarzenia

Festiwa sztuki teatralnej...

lipiec
piątek
5
Festiwal "Między wierszami" w Supraślu to wydarzenie, które łączy w sobie różne dziedziny...

III Światowe mistrzostwa ...

sierpień
sobota
3

14:00

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.