Jak co roku 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. W tym dniu pamiętamy o wychowawcach, opiekunach, nauczycielach i wszystkich pracownikach oświaty. Aby wyrazić ogromną wdzięczność za trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży, Burmistrz Supraśla dr Radosław Dobrowolski zaprosił do Domu Ludowego na uroczystą Galę pracowników szkół i przedszkoli z całej gminy.

Uroczysta Gala odbyła się w piątek 15 października 2021 r. w godzinach wieczornych. Moderatorem spotkania był Dyrektor CKiR dr Łukasz Lubicz-Łapiński, zaś w roli Gospodarza wystąpił Burmistrz Supraśla. W programie Gali były życzenia, podziękowania, kwiaty i pamiątkowe zdjęcia. Czternastu nauczycielom, doceniając ich trud, ale też sukcesy na niwie edukacyjnej, Pan Burmistrz wręczył specjalne nagrody.

Do życzeń dołączyli się proboszczowie parafii z Grabówki oraz z Supraśla: ksiądz Mirosław Matys oraz ksiądz Andrzej Chutkowski. Specjalny list napisany przez Starostę Powiatu Białostockiego Pana Jana Perkowskiego odczytał Radny Powiatu, Pan Henryk Suchocki.

Uroczystość zakończył półgodzinny występ zespołu X-Band oraz symboliczny poczęstunek.

Wszystkim pracownikom oświaty przekazujemy za pośrednictwem strony internetowej najserdeczniejsze podziękowania i życzenia od władz Gminy Supraśl – Burmistrza Supraśla, Zastępcy Burmistrza, Sekretarza Gminy oraz wszystkich Radnych na czele z Przewodniczącą Rady Miejskiej Panią Moniką Suszczyńską.

Kalendarium

 Czerwiec 2024 
PnWtŚrCzPtSoN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.