Gmina Supraśl przygotowuje się do dystrybucji węgla kamiennego dla Naszych mieszkańców po preferencyjnych cenach. Cena zakupu nie będzie przekraczać 2000 zł brutto za tonę. W celu dokonania wstępnego ustalenia liczby gospodarstw domowych, które są zainteresowane kupnem węgla po preferencyjnych cenach prosimy o wykonanie jednej z dwóch czynności.

- prosimy o wiadomość pod adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w którym należy napisać imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania oraz szacunkową liczbę ton węgla (na okres grzewczy 2022-2023)

lub

- wypełnić formularz zwrotny, w którym należy uzupełnić dane. Formularz znajduje się pod spodem. Należy go wydrukować, wypełnić i przesłać lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Supraślu lub Filii UM w Zaściankach. Osoby, które wyślą email NIE MUSZĄ wypełniać formularza.

Jednocześnie informujemy, żę email/formularz zwrotny ma jedynie charatker informacyjny. Docelowo wszyscy mieszkańcy zainteresowani kupnem węgla będą zobowiązani do złożenia odrębnego wniosku. Będziemy o tym informować w osobnym komunikacie.

WAŻNE!

Węgiel w preferencyjnych cenach będzie przysługiwał wyłącznie osobom, które spełniają warunki uprawniające do dodatku węglowego.

Poniżej znajduje się formularz zwrotny. Takie same formularze znajdują się w Urzędzie Miejskim w Supraślu, Filii UM w Zaściankach, gminnych przedszkolach, szkołach i parafiach. 

informacja_broszura_wegiel_wersja_finalna-1.jpg

Kalendarium

 Czerwiec 2023 
PnWtŚrCzPtSoN
   1234
567891011
19202122232425
2627282930  

Nadchodzące wydarzenia

Wystawa plenerowa KAPLICZ...

czerwiec
poniedziałek
12
Wydarzenie w ramach Dni Supraśla:
12-18 czerwca – Wystawa plenerowa KAPLICZKI....

Wizyty w Wiosce Indiański...

czerwiec
poniedziałek
12
Wydarzenie w ramach Dni Supraśla:
12-16 czerwca – Wizyty w Wiosce Indiańskiej w...
16:00

Spektakl Alicja

czerwiec
poniedziałek
12
Spektakl "ALICJA" - fragmenty - grupa teatralna działająca przy Centrum Kultury i Rekreacji w...
19:00

"Drukarski tydzień&q...

czerwiec
wtorek
13
Wydarzenie w ramach Dni Supraśla:
13-16 czerwca – "Drukarski tydzień" w Muzeum Sztuki...

Spektakl "Matecznik&...

czerwiec
wtorek
13
Wydarzenie w ramach Dni Supraśla:
13 czerwca – Spektakl "Matecznik" (dla dorosłych) -...
19:00

Transmisja Sesji Rady Miasta

Newsletter

Chcesz być dobrze poinformowany? Zapisz się.